Jakie kolczyki wybrać na chrzest?

Chrzest to niezwykle ważna uroczystość nie tylko w życiu maluszka, ale także całej rodziny. Nic więc dziwnego, że chcemy uświetnić ją upominkiem, który wręczymy dziecku. Biżuteria cieszy się w tym zakresie nieustającą popularnością – w przypadku chrzcin dziewczynki warto zwrócić uwagę nie tylko na medaliki czy bransoletki, które obdarowana będzie mogła nosić w odpowiednim czasie, ale także kolczyki na chrzest, które mogą stać się nie mniej doskonałym prezentem na tę okazję. Szukasz odpowiedniego upominku? Oto kilka propozycji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Złote kolczyki na chrzest, czyli prezent w klasycznym tonie

Złoto od lat jest synonimem elegancji, a wykonana z niego i podarowana w formie upominku biżuteria z pewnością stanie się stylowym prezentem. Chcąc wybrać złote kolczyki na chrzest, mamy wiele możliwości. Na uwagę zasługują zarówno te o klasycznych formach, jak chociażby kuleczki, kółka lub geometryczne bryłki, jak i te nieco bardziej fantazyjne propozycje. W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki złote na chrzest, które wyróżnia oryginalny kształt. Ciekawym wyborem będą np. te w kształcie baletnicy, serca lub misia. Inna opcja to nie mniej oryginalne gwiazdki lub koniczynki. Dostępne w wersji na sztyft lub w formie angielskiego zapięcia z pewnością staną się klasycznym prezentem w dobrym tonie, którym podkreślisz rangę rodzinnej uroczystości.

Złote kolczyki dla dziewczynki 

Kolczyki na chrzest z cyrkoniami

Jeśli złote kolczyki na chrzest dla dziewczynki mogą być nieco mniej formalnym, ale nadal zachowującym elegancję prezentem, watro zwrócić uwagę na biżuterię z cyrkoniami. Gdy zdecydujesz się na klasyczne kolory zdobień – np. białe cyrkonie – upominek nadal będzie pełen stylu i odpowiadający randze uroczystości. Pamiętajmy jednak, że dziewczynka na długi czas pozostanie jeszcze dzieckiem, a w przypadku najmłodszych zasady stylu mogą rządzić się niekiedy swoimi prawami. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby Twój wybór padł na kolczyki z kolorowymi cyrkoniami, które będą mogły towarzyszyć dziewczynce w późniejszych latach, stając się niebagatelnym i nieco bardziej swobodnym dodatkiem do dziecięcego stroju, i będą noszone zarówno podczas wielu różnorodnych okazji, jak i na co dzień.

Angielskie zapięcie – stylowe kolczyki na chrzest dla dziewczynki

Inną ciekawą propozycją, jaką znajdziesz w naszej ofercie, są złote kolczyki dla dziewczynki na chrzest, które wyposażone zostały w angielskie zapięcie. Element ten dodaje biżuterii wyjątkowego charakteru, przywodząc na myśl styl retro. Jeśli chcesz wybrać takie rozwiązanie, możliwości jest wiele – oferujemy m.in. kolczyki z angielskim zapięciem w formie serduszek, gwiazdek czy kwiatków. W odnowionej odsłonie, takie kolczyki na chrzest dla dziewczynki mogą okazać się trafionym wyborem, jeśli chodzi o poszukiwanie prezentowych inspiracji.

Kolczyki dla dziewczynki z angielskim zapięciem

O czym jeszcze warto pamiętać, wybierając kolczyki na chrzest?

Wybierając złote kolczyki na chrzest dla dziewczynki, kieruj się przede wszystkim tym, aby nasz prezent był dopasowany do rodzaju wydarzenia, w jakim uczestniczysz – chrzest maluszka to jeden z ważniejszych momentów w jego życiu. Zanim podejmiesz więc finalną decyzję o zakupie, zastanów się, czy kształt, w jakim została wykonana biżuteria, nie budzi wątpliwości w zakresie jego dopasowania do święta, a jakość wykorzystywanych podczas produkcji materiałów jest na odpowiednio wysokim poziomie. Zwracaj również uwagę na numery prób złota. Pamiętaj też, że kolczyki dla dziewczynki na chrzest możesz podarować także wtedy, gdy dziecko nie ma przekłutych uszu, a rodzice nie rozważają wykonania takiego zabiegu. Złote kolczyki to klasyczny i elegancki prezent, który z powodzeniem możemy podarować na pamiątkę chrzcin, minimalizując ryzyko wręczenia nietrafionego upominku – kto wie, może będzie to pierwsza prawdziwa biżuteria, która będzie towarzyszyć bliskiej nam dziewczynce?

Decyzja o tym, jakiego rodzaju kolczyki na chrzest wybrać nie musi być trudna. Dobrej jakości dziecięca biżuteria, reprezentowana przez nasz asortyment, to produkty ponadczasowe, pełne unikalnego charakteru, a przy tym niezwykle stylowe i wpisujące się w charakter prezentu z okazji chrzcin. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie kolczykami!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię