Krótko o mężczyznach , ich wyborach i ....ich biżuterii

Biżuteria męska …biżuteria perfekcyjna … GIOUNO

Mężczyźni to z reguły perfekcjoniści , którzy pragną aby ich wybory były doskonałe w każdym calu. Chcą wszystkiego ” naj ,, ... najlepsza żona , najlepszy dom , samochód , pozycja społeczna , zarobki i dużo dużo więcej. Do tej puli w ostatnich latach dołączyły także ubiór , fryzura , zapach no i w końcu biżuteria i dodatki. Coraz częściej zastanawiają się nad uzupełnieniem swojego perfekcyjnego wyglądu takim dodatkiem jak bransoletka , łańcuszek z niebanalna zawieszką czy tez wyszukane oryginalne spinki do mankietów.

Przestali ograniczać się tylko do obrączki i dobrego markowego zegarka czy też stylowych i modnych opraw okularów. Chcą więcej , bardziej męsko , bardziej perfekcyjnie ….doskonale!
A My … wychodzimy  naprzeciw by sprostać ich  perfekcyjnym wymaganiom...
Od dłuższego czasu zastanawiamy się jak ?
I narodził się pomysł by szukać najlepszego ,co da satysfakcje IM i Nam …
Oto jest ….GIOUNO !
 
Niewielu w naszym otoczeniu pojawia się mężczyzn,  którzy noszą na palcu coś innego niż obrączka. Noszenie biżuterii przez mężczyzn to bardzo osobista sprawa i nie ma jednego , uniwersalnego schematu by określić normy.

Wystarczy spojrzeć na projekty i materiały wykorzystywane do produkcji męskich dodatków ,aby zauważyć jak elastyczny i obszerny jest temat.
Męska biżuteria może być mocnym, spersonalizowanym akcentem rzucającym się w oczy jak i dyskretnym subtelnym dodatkiem. Świetnie sprawdza się w codziennych strojach jak i w biznesowych odsłonach męskich stylizacji.

Na przestrzeni kilkunastu lat świat męskiej biżuterii zmienił się diametralnie , jest to widoczne gołym okiem na ulicach dużych metropolii ale też delikatnie wkrada się do zakątków mniejszych miast.
Klasyka i minimalizm biżuterii złotej czy srebrnej chyba nigdy nie odejdzie do przeszłości lecz wielu mężczyzn zaczyna podchodzić do tematu z większy dystansem i coraz częściej wybiera praktyczne i nowoczesne rozwiązania jakie daje im biżuteria ze stali chirurgicznej. To ona posiada ogromne walory estetyczne, daje szerokie możliwości w projektowaniu i cechuje się niesamowitą trwałością. Obecnie stal łączy się już ze skórą, kauczukiem, sznurkiem czy też innymi metalami szlachetnymi co w żaden sposób nie wypływa na jej główne cechy.

Propozycje biżuterii dla mężczyzn:

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię